Caroline Fischer
Кароліне Фішер

Директор Європейського культурно-інформаційного центру в Тюрінгії
Керівник проекту Віа Регія – культурний шлях Ради Європи

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 590
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: netz@via-regia.org
skype via_regia

Біографія

Dr. Jürgen Fischer
д-р Юрген Фішер

Консультант проекту/
Керівник проекту
Віа Регія – культурний шлях
Ради Європи

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 590
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: fischer@via-regia.org

Біографія

Uta Dietzel
Ута Дітцель

Бухгалтер

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 591
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
(тільки по понеділкам)






Jelena Weingarten
Єлєна Вайнгартен

Координатор Віа Регія Україна

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 590
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: weingarten@via-regia.org







Olena Zaslawska
Олена Заславська

Інфо-брокер Віа Регія Україна

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 590
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: zaslawska@via-regia.org







Brigitte Barich
Інфо-брокер

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 590
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: barich@via-regia.org







Franziska Bracharz
Франциска Брахарц

Керівник проекту дитячих екскурсій

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 589
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: bracharz@via-regia.org







Susanne Binczyk
Сюзанне Бінчик

Організація дитячих екскурсій

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 589
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: binczyk@via-regia.org







Jakobus Böttcher
Якобус Бьоттхер

Програміст/ Розробка програмного забезпечення

fon: 0049/ (0)361/ 76 48 590
fax: 0049/ (0)361/ 26 57 564
mail: boettcher@via-regia.org


Xandra Fiedler
Інфо-брокер

mail: fiedler@via-regia.org